Blogger tarafından desteklenmektedir.

Blog Arşivi

Sayaç

Canlı Tv

7 Güzel Adam Dizisi - TRT 1

TRT 1'de yayınlanacak olan yeni bir dizi başlıyor. Yedi Güzel Adam isimli dizide ağırlıklı olarak genç oyuncular rol alacak.

7 Güzel Adam Dizisi Oyuncu Kadrosu

7 Güzel Adam dizisi genç oyuncuları ile dikkat çekiyor. Başrollerinde  Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisdenden tanıdığımız Yıldız Çağrı Atiksoy, TRT 1'de yayınlanan Eski Hikaye dizisi ve Tam Zamanı yarışmasında sunuculuk yapan Uraz Kaygılaroğlu, Aşkı Memnu dizisi ile tanınan Baran Akbulut ve Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Bora Cengiz gibi genç oyuncular rol alıyor.

7 Güzel Adam Dizisi Nerede Çekiliyor?
 

7 Güzel Adam dizisinin çekimlerine 18 Şubat günü Kahramanmaraş'ta başlandı. TRT 1'in büyük özen gösterdiği dizinin ilk ziyaretçilerinden biri de Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik oldu. Dizi setini ziyaret eden Bakan Çelik çekimler hakkında bilgi aldı.

7 Güzel Adam Dizisinin Konusu Ne?

Gerçek bir hikayeden yola çıkılarak senaryolaştırılan 7 Güzel Adam dizisinde edebiyata meraklı bir grup arkadaşın çabaları konu alınacak. 7 Güzel Adam 1950 ve 1970 yılları arasınsa geçecek bir dönem dizisidir.

7 Güzel Adam Hangi Kanalda?

Son dönemlerde iddialı dizilere imza atan TRT 1 yep yeni bir diziyi daha ekrana getirmeye hazırlanıyor. Genç oyunculardan oluşan 7 Güzel Adam TRT 1'de yayınlanacak. 

7 Güzel Adam Kimdir?

7 Güzel Adam şair Cahit Zarifoğlu'nun en beğenilen şiirlerinden biridir. Ünlü şair bu şiirinde 7 güzel adamı tarif eder. 7 Güzel Adam olarak bilinen Sezai Karakoç, Nuri Pakdil, Akif İnan, Erdem Beyazıt, Rasim Özdenören, Alaaddin Özdenören ve Cahit Zarifoğlu Türk edebiyatının pek tanınmayan önemli isimlerinden.

Yedi Güzel Adam Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Çekimlerine yeni başlanan dizinin yayın günü ve saati henüz belli değil. Yakında başlayacak olan Yedi Güzel Adam izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.

0 yorum: