Blogger tarafından desteklenmektedir.

Blog Arşivi

Sayaç

Canlı Tv

Yedi Güzel Adam Dizisi Nerede Çekiliyor?

7 Güzel Adam Dizisi Nerede Çekiliyor?

7 Güzel Adam dizisinin çekimlerine 18 Şubat günü Kahramanmaraş'ta başlandı. TRT 1'in büyük özen gösterdiği dizinin ilk ziyaretçilerinden biri de Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik oldu. Dizi setini ziyaret eden Bakan Çelik çekimler hakkında bilgi aldı.

Yedi Güzel Adam dizisinin hikaysesi edebiyata lise yıllarında gönül veren ünlü şair Erdem Beyazıt'ın öğretmen olduktan sonra tekrar okuduğu Kara Lise'ye dönmesiyle başlıyor. Kahramanmaraş'taki Kara Lise'de başlayan hikaye İstanbul, Ankara ve Afyonkarahisar'a kadar uzanacak.

Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Yıldız Çağrı Atiksoy, Bora Cengiz, Uraz Kaygılaroğlu, Kemal Uçar, Baran Akbulut, İlker Kızmaz ve Mert Asker gibi genç kuşağın başarılı oyncularının yer aldığı 7 Güzel Adam dizisinin çekimleri tüm hızıyla Kahramanmaraş'ta devam ediyor.


7 Güzel Adam dizisinin konusu ne?

Türk Edebiyatının bir dönemine damgasını vurmuş olan ve tanıyan insanların bir daha asla kopamadığı usta edebiyatçılarından Sezai Karakoç, Cahit Zarifoğlu, Mehmet Akif İnan, Erdem Beyazıt, Rasim Özdenören, Nuri Pakdil ve Alaadin Özdenören’in hayatının anlatılacağı 7 Güzel Adam dizisi çok yakında TRT 1'de izleyici karşısına çıkacak.

:

  1. mütiş bir dizi yılın dizisi bence,, cok başarılı cok,,, başarılı bir kadro,,, cok,,, iyi bir seneryo ,,kareketerlerin yüz mimikleri cok başaralı,,oyun gücü yuksek müzikler harika izlerken zaman zaman agladım şiirler yazdım her karekteri ayıca yazacagım heyecanla 4 bolumu beklıyorum emegi gecenler yılın dizisini yaptıklarının farkındmı acaba

    YanıtlaSil